Přihláška zde 

 

 

 

Kde se seminář koná: Pohádková chaloupka www.pohadkovachaloupka.cz
Kdy se koná: Začátek v pátek v 19:00, ukončení v neděli kolem 16:00
V ceně ubytování: 2 x třílůžkový pokoj, 1 x čtyřlůžkový, nebo spaní na peci, voňavě povlečené postele, připravené jen pro vás, v roubence kde prožíváte náladu starých dobrých časů právě teď. 
V ceně sobotní večeře: Společné posezení 
Old time country hudba (housle, banjo, kytara)
V ceně: podrobné materiály pro samostatné cvičení, následné individuální mailové konzultace umožnňující samostatné cvičení
 
 
Podzimní víkend 2019
8.-10.11.2019
 
Obsah semináře: Většinou praktické  cvičení sundo (horský taoismus, taoistická jéga).  doplněné rozborem knihy Tao te Ting, teorie základních elementů, vnitřní alchymie, další rozjímání. Individuální doporučení dalšího postupu pro každého účastníka i s ohledem na fyzioterapeutické působení a léčení bolestí například zad. 
Pro koho je určeno: Pro začátečníky i mírně pokročilé v sundo,dále  pro každého, koho bolí záda, chce být pružnější, hledá novou cestu svého života. Určeno pro  všechny věkové kategorie od 15 let, pro každého, kdo je ochoten se alespoň trochu pohybovat a věnovat se i jemným dýchacím cvikům. 
Co získáte: Nádherný zážitek pobytu v prastaré roubence spojens tajemstvím dávného umění praktického taoismu. Získáte něco, z čeho budete moci čerpat i v následujících měsících, a to znamená nejen znalost vlastního cvičení sundo. 
 
Cena: Ubytování včetně povlečení, ručníků  a závěrečného úklidu, sobotní večeře: 800 Kč.
 Seminář, materiály, konzultace :1400 Kč. 
Celková cena semináře: 2200Kč
pro studenty : 1800 Kč
 
Co všechno vám sundo může přinést, poznáte jen tehdy, když si ho zacvičíte!